- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Γραφείου - Δαπέδου
- ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, ΝΙΚΕΛ ΜΕ 4 ΑΣΗΜΙ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ45, AC 60W


3-10 Days


ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, ΝΙΚΕΛ ΜΕ 4 ΑΣΗΜΙ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ45, AC 60W
- Stock: 3-10 Days
- Model: FANSMPS50
90,86€
Ex Tax: 90,86€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, ΝΙΚΕΛ ΜΕ 4 ΑΣΗΜΙ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ45, AC 60W
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 4 |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |
| Κατηγορία01 | Ορθοστάτου |
| Κατηγορία02 | Ανεμιστήρες |
| Κατηγορία03 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 60W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Αλουμίνιο |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Χρώμα Πτερυγίων | Αημί |
