
3-10 Days
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΙΝΙ USB ΜΑΥΡΟΣ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-29306
1,43€
Ex Tax: 1,43€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΙΝΙ USB ΜΑΥΡΟΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Φτερωτών | 2 |
| Διάμετρος | 9cm |
| Θύρα USB | Ναι/ Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,200kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/18/54 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,270kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1 |
| Ρυθμιζόμενη Γωνία Αέρα | 360° |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 44dB |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V |
| Ταχύτητες | 1 |
| Τύπος Σύνδεσης | USB |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | PVC |
| Ύψος | 14cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
