- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Γραφείου - Δαπέδου
- ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ 2 ΜΑΥΡΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ65, AC 150W


3-10 Days


ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ 2 ΜΑΥΡΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ65, AC 150W
- Stock: 3-10 Days
- Model: FANSPPB80
157,64€
Ex Tax: 157,64€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ 2 ΜΑΥΡΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ65, AC 150W
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 2 |
| Διάμετρος | 26" & 65ΕΚ |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |
| Κατηγορία01 | Επαγγελματικοί |
| Κατηγορία02 | Ανεμιστήρες |
| Κατηγορία03 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 150W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Μεταλλικό |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Πτερυγίων | Μαύρο |
