
3-10 Days
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΛΕΥΚΟΣ Φ50 60W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-20015
47.40€
Ex Tax: 47.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΛΕΥΚΟΣ Φ50 60W
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Φτερωτών | 5 |
| Διάμετρος | Φ50 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 4.9 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5.6 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60W |
| Περιστρεφόμενος | 90° |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Ρυθμιζόμενη Γωνία Αέρα | 20° |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 80-125 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 59dB |
| Στροφές | 1250±10% |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος Βάσης | Κυκλική / Round |
| Τύπος Πλέγματος | Δικτυωτό/ Mesh |
| Τύπος Σύνδεσης | Φις/ Plug |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | PP |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
