- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Γραφείου - Δαπέδου
- ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΣ, ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ 3 ΛΕΥΚΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ30, AC 35W

3-10 Days
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΣ, ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ 3 ΛΕΥΚΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ30, AC 35W
- Stock: 3-10 Days
- Model: FANTPWH20
34.39€
Ex Tax: 34.39€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΣ, ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ 3 ΛΕΥΚΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ30, AC 35W
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Διάμετρος | 12" & 30ΕΚ |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |
| Κατηγορία01 | Επιτραπέζιοι |
| Κατηγορία02 | Ανεμιστήρες |
| Κατηγορία03 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 35W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pp |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Λευκό |
