- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Γραφείου - Δαπέδου
- ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΣ ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟΣ, ΛΕΥΚΟΣ-ΓΚΡΙ ΜΕ 5 ΓΚΡΙ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ30, AC 40W

3-10 Days
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΣ ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟΣ, ΛΕΥΚΟΣ-ΓΚΡΙ ΜΕ 5 ΓΚΡΙ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ30, AC 40W
- Stock: 3-10 Days
- Model: FANFPG60
41.00€
Ex Tax: 41.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΣ ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟΣ, ΛΕΥΚΟΣ-ΓΚΡΙ ΜΕ 5 ΓΚΡΙ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ30, AC 40W
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 5 |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |
| Κατηγορία01 | Επιδαπέδιοι |
| Κατηγορία02 | Ανεμιστήρες |
| Κατηγορία03 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 40W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pc |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 20/40/60/80/100/120min |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό-γκρί |
| Χρώμα Πτερυγίων | Γκρί |
