- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Οροφής & Επίτοιχοι
- Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο 5028-GY


3-10 Days


Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο 5028-GY
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-5028-GY
- Weight: 9.50
285.20€
Ex Tax: 285.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Ανεμιστήρας οροφής με φως, τηλεχειριστήριο και dc μοτέρ
Ανεμιστήρας οροφής με φως, τηλεχειριστήριο και dc μοτέρ με ανοιγόμενα πτερύγια. Η βάση είναι από αλουμίνιο, σε γκρι χρώμα, και τα πτερύγια από ακρυλικό .Έχει έξι ταχύτητες , χρονοδιακόπτη και υπάρχει η δυνατότητα, μέσω του διακόπτη αλλά και του τηλεχειριστηρίου, αλλαγής θερμοκρασίας χρώματος 3000k/4000k/6000k. Μοτέρ: DC 55 WattΨύξη-Θέρμανση: Ναι Πτερύγια: 4 Χώρος Κάλυψης: 20 τ.μ. Τηλεχειριστήριο: ΝαιΔιάμετρος κλειστός: 40 εκ.Διάμετρος ανοιχτός: 90 εκ. Ύψος: 47 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED smd Watt: 40W-80W| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 4380 Lm |
| Βάρος | 8.00 kg |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT (3000 K/4000 K/5700 K) |
| Ισχύς | 80 W |
| Κατηγορία | ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΦΩΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Ανεμιστήρες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 60 cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
