- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Οροφής & Επίτοιχοι
- Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο FEDER-48BK

3-10 Days
Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο FEDER-48BK
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-FEDER-48BK
- Weight: 3.30
146.32€
Ex Tax: 146.32€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Ανεμιστήρας οροφής με φως, τηλεχειριστήριο και dc μοτέρ
Ανεμιστήρας οροφής με φως και DC μοτέρ για αθόρυβη λειτουργεία. Διαθέτει τηλεχειριστήριο και ενσωματωμένο ανεμιστήρα στο κέντρο. Η βάση είναι από αλουμίνιο, σε λευκό χρώμα, ενώ η πλαφονιέρα είναι από PC σε μαύρο χρώμα. Τα πτερύγια είναι ακρυλικά σε διάφανο χρώμα και βρίσκονται στο εσωτερικό του ανεμιστήρα.Διαθέτει έξι ταχύτητες, χρονοδιακόπτη και ταυτόχρονα παρέχει την δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος σε όλο το φάσμα από 3000K-6000Κ αλλά και αυξομείωσης της φωτεινότητας. Μοτέρ: DC 15 WattΨύξη-Θέρμανση: Ναι Πτερύγια: 5 Χώρος Κάλυψης: 20 τ.μ. Τηλεχειριστήριο: ΝαιΔιάμετρος : 48 εκ. Ύψος: 22.5 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED smd Watt: 22/44/22WDimmable: Ναι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2200 lm |
| Βάρος | 2.06 kg |
| Διάμετρος | 48 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 44 W |
| Κατηγορία | ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΦΩΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Ανεμιστήρες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 17 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΞΥΛΟ |
