- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Οροφής & Επίτοιχοι
- HAUT - Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο


3-10 Days


HAUT - Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-HAUT-660
427.80€
Ex Tax: 427.80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Ανεμιστήρας οροφής με φως, τηλεχειριστήριο και dc μοτέρ
Ανεμιστήρας οροφής με φως και DC μοτέρ για αθόρυβη λειτουργεία. Διαθέτει τηλεχειριστήριο και ενσωματωμένο ανεμιστήρα στο κέντρο. O ανεμιστήρας είναι κατασκευασμένος από αλουμίνιο, σε μαύρο χρώμα, ενώ τα πτερύγια έχουν φινίρισμα σε χρώμα ξύλου.Διαθέτει έξι ταχύτητες, χρονοδιακόπτη και ταυτόχρονα παρέχει την δυνατότητα αυξομείωσης της φωτεινότητας σε 3 στάδια.| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2300 lm |
| Βάρος | 3.00 kg |
| Διάμετρος | 66 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι (3 Step) |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 46 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Ανεμιστήρες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 31 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΞΥΛΟ |
