- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Οροφής & Επίτοιχοι
- it-Lighting Donner 36W 3CCT LED Fan Light in Silver Color (101000150)


3-10 Days


it-Lighting Donner 36W 3CCT LED Fan Light in Silver Color (101000150)
- Stock: 3-10 Days
- Model: Inlight-2095
- Weight: 4.70
- Dimensions: 60.00cm x 60.00cm x 27.00cm
128.50€
Ex Tax: 128.50€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Ανεμιστήρας-Φωτιστικό LED Μπορείτε να ρυθμίσετε ελεύθερα τα έξι είδη ταχυτήτων, καθώς και τα τρία είδη θερμοκρασίας χρώματος, με το χειριστήριο ή την εφαρμογή. Προσφέρει λειτουργία καλοκαιριού/χειμώνα, ώστε να μπορεί να χρησιμοποιηθεί και τους ψυχρότερους μήνες για την αναδιανομή του ζεστού αέρα που δημιουργείται από τη θέρμανση, συμβάλλοντας έτσι στην εξοικονόμηση ενέργειας.
| InLight_Επιπλέον στοιχεία | |
| Area Coverage | 15-20m |
| Blades | 5ABS |
| Color Temperature | 3CCT |
| Dimensions | 55x20cm |
| Dimmable | Yes |
| IP Rate | IP20 |
| Motor | 15W DC |
| Noise Level | 40db |
| Power | LED 36W |
| Revolutions/ minute | 950rpm |
| Speeds | 6 |
| Timer | 2hours |
| Volt | 230V |
| Κατηγορία2 | Ceiling Fan Lights |
Tags: 101000150
