- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Οροφής & Επίτοιχοι
- Brand
- Eurolamp
- ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΜΕ 1 ΦΩΣ E27 ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ90 70W

3-10 Days
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΜΕ 1 ΦΩΣ E27 ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ90 70W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-29016
95.55€
Ex Tax: 95.55€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΜΕ 1 ΦΩΣ E27 ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ90 70W
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Φτερωτών | 6 |
| Διάμετρος | Φ90 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5,000kg |
| Κάλυψη Χώρου | 20m² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5.400kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 70W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 40dB |
| Στροφές | 200rpm |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/ Yes |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | MDF |
| Ύψος | 45cm |
| Φώτα | 1xE27 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/ Yes |
| Χρώμα Προϊόντος | Πολύχρωμο/ Multicolor |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 4h |
