- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Οροφής & Επίτοιχοι
- Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο PICO-22WH

3-10 Days
Ανεμιστήρας Οροφής με Φως και Τηλεχειριστήριο PICO-22WH
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-PICO-22WH
- Weight: 3.80
153.76€
Ex Tax: 153.76€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Ανεμιστήρας οροφής με φως, τηλεχειριστήριο και dc μοτέρ
Ανεμιστήρας οροφής με φως και DC μοτέρ για αθόρυβη λειτουργεία. Διαθέτει τηλεχειριστήριο και πτυσσόμενα πτερύγια. Η βάση είναι από αλουμίνιο, σε λευκό χρώμα, ενώ τα πτερύγια είναι ακρυλικά σε διάφανο χρώμα.Διαθέτει έξι ταχύτητες, χρονοδιακόπτη και ταυτόχρονα παρέχει την δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος σε όλο το φάσμα από 3000K-6000Κ αλλά και αυξομείωσης της φωτεινότητας. Μοτέρ: DC 30 WattΨύξη-Θέρμανση: Ναι Πτερύγια: 3 Χώρος Κάλυψης: 25 τ.μ. Τηλεχειριστήριο: ΝαιΔιάμετρος κλειστός: 26,5 εκ.Διάμετρος ανοιχτός: 56 εκ. Ύψος: 40 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED smd Watt: 24WDimmable: Όχι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2400 lm |
| Βάρος | 2.90 kg |
| Διάμετρος | 26.50 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 24 W |
| Κατηγορία | ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΦΩΣ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Ανεμιστήρες |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 40 cm |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
