- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Οροφής & Επίτοιχοι
- ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΜΑΥΡΟΣ Φ71 180W

3-10 Days
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΜΑΥΡΟΣ Φ71 180W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-29046
141.90€
Ex Tax: 141.90€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΜΑΥΡΟΣ Φ71 180W
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Φτερωτών | 2 |
| Διάμετρος | Φ71cm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 15,900kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 16,500kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 180W |
| Περιστρεφόμενος | 90° |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ρυθμιζόμενη Γωνία Αέρα | 0° |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 1,43 - 1,57m |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 60dB |
| Στροφές | 1350rpm |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειριστήριο | Όχι/ No |
| Τύπος Βάσης | Συμπαγής σταυρωτή βάση 7 kg/ Compact Cross-Shaped base 7kg |
| Τύπος Πλέγματος | Ακτινωτό/ Radial |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Μεταλλικό/ Metallic |
| Ύψος | 1,57m |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/ No |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
