- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- Ανεμιστήρες Οροφής & Επίτοιχοι
- ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟΣ-ΓΚΡΙ RGB Φ51 DC 20W

3-10 Days
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟΣ-ΓΚΡΙ RGB Φ51 DC 20W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-25046
129.90€
Ex Tax: 129.90€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟΣ-ΓΚΡΙ RGB Φ51 DC 20W
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 5400 |
| Αριθμός Φτερωτών | 7 |
| Γενικές Πληροφορίες | Αθόρυβο, Μικρότερο & Ελαφρύτερο Μοτερ. Έως και 50% λιγότερη κατανάλωση/ Silent, Smaller & Lighter Motor. Up to 50% less consumption - ECO Friendly |
| Διάμετρος | Φ51 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0,33-0,73 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 2700-4500-6500 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,95 |
| Κάλυψη Χώρου | 10 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3,8 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Motor:20W,Light:30W*2 |
| Πιστοποιητικά | LVD/EMC |
| Ροή Αέρα | 3300 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 50dB |
| Στροφές | 1050±10% |
| Συσκευασία | Color box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 240 |
| Ταχύτητες | 6 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/Yes |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED & RGB |
| Τύπος Πλέγματος | Γραμμωτό / Line |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Πλαστικό / Plastic |
| Ύψος | 22 |
| Φώτα | 60W |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό-Ασημί / White-Silver |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 2-4 |
