
3-10 Days
ΕΞΑΕΡΙΣΤΗΡΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΩΛΗΝΩΤΟΣ Φ10 12W 220V ΛΕΥΚΟ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-33250
15.60€
Ex Tax: 15.60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΞΑΕΡΙΣΤΗΡΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΩΛΗΝΩΤΟΣ Φ10 12W 220V ΛΕΥΚΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX2 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Θερμική Προστασία/ Thermal Protection |
| Διάμετρος | Φ100mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\40 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,446kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 12W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & ABS/ Copper & ABS |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
