- COOLING & HEATING
- Εξαερισμός
- Καθαριστές Αέρα-Ιονιστές-Αφυγραντήρες
- ΑΦΥΓΡΑΝΤΗΡΑΣ 30L LED PANEL ΑΦΗΣ 540W 220-240V ΛΕΥΚΟΣ/INOX

3-10 Days
ΑΦΥΓΡΑΝΤΗΡΑΣ 30L LED PANEL ΑΦΗΣ 540W 220-240V ΛΕΥΚΟΣ/INOX
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-95012
217.50€
Ex Tax: 217.50€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΦΥΓΡΑΝΤΗΡΑΣ 30L LED PANEL ΑΦΗΣ 540W 220-240V ΛΕΥΚΟΣ/INOX
| Χαρακτηριστικά | |
| Αποσπώμενος Σωλήνας Απορροής | Ναι / Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Ηλεκτρονική ένδειξη led με πάνελ / Led display electronic control panel |
| Δυνατότητα Αφύγρανσης/ 24ώρες (30°C -80%) | 30L |
| Δυνατότητα Συνεχούς Απορροής | Ναι / Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 χρόνια & 10 χρόνια μοτέρ / 5 years & 10 years motor |
| Ένδειξη CE | Ναι / Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 2.64A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 5-32˚C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 18.500kg |
| Κάλυψη Χώρου | 150m² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1pc |
| Λαβές Μεταφοράς | Ναι / Yes |
| Λειτουργία Αυτόματης Απόψυξης | Ναι / Yes |
| Λειτουργία Στεγνώματος Ρούχων | Ναι / Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 19.5000kg |
| Μήκος | 37cm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 540W |
| Περιέχεται Σωλήνα | Yes, 0.3m |
| Πιστοποιητικά | CE-LVD / EMC / ROHS |
| Πλάτος | 25cm |
| Προειδοποίηση Γεμάτης Δεξαμενής & Απενεργοποίηση | Ναι / Yes |
| Ροδάκια για Εύκολη Μετακίνηση | Ναι / Yes |
| Ροή Αέρα | 210m³/h |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 51dB |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Ύψος | 58.5cm |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Χρώμα Προϊόντος | Άσπρο & Inox / White & Inox |
| Χωρητικότητα Δοχείου | 4L |
| Ψυκτικό Υγρό | R290 |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 24 ώρες / 24 hours |
