
3-10 Days
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME C (LR14) 2τμχ 1,5V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-24122
2.59€
Ex Tax: 2.59€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME C (LR14) 2τμχ 1,5V
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κάδμιο (Cd) | 0,00% |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12\72 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,145kg |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Σειρά Προϊόντων | Extreme Power Alkaline |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1,5V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 2 |
| Τύπος Μπαταρίας | LR14 |
| Υδράργυρος (Hg) | 0,00% |
| Υλικό Προϊόντος | Διοξείδιο Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Αλουμίνιο/ Zinc-Manganese Dioxide, Jacket: Aluminium |
