
3-10 Days
ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΚΑΛΙΚΗ 1.5 V ΑΑΑ LR03
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-24100
1.25€
Ex Tax: 1.25€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΚΑΛΙΚΗ 1.5 V ΑΑΑ LR03
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κάδμιο (Cd) | 0,00% |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12\120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,053kg |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Σειρά Προϊόντων | Super Power Alkaline |
| Συσκευασία | Paper B.Pack |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1,5V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 4 |
| Τύπος Μπαταρίας | LR03 |
| Υδράργυρος (Hg) | 0,00% |
| Υλικό Προϊόντος | Διοξείδιο Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Αλουμίνιο/ Zinc-Manganese Dioxide, Jacket: Aluminium |
