
3-10 Days
ΚΑΛΩΔΙΟ HDMI 3m
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-10142
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΩΔΙΟ HDMI 3m
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Μέγιστη Ταχύτητα Ethernet: 10.2Gbps/ Maximum Ethernet speed: 10.2Gbps |
| Διατομή Καλωδίου | 30AWG ccs |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\125 |
| Μήκος | 3m |
| Μήκος Καλωδίου | 3m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
