- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ & ΔΙΚΤΥΑΚΑ
- Εικόνα - Ήχος
- Καλώδια Εικόνας - Ήχου - H/Y
- ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ T.V 1.5m ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΣΕ ΘΗΛΥΚΟ ΜΑΥΡΟ

3-10 Days
ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ T.V 1.5m ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΣΕ ΘΗΛΥΚΟ ΜΑΥΡΟ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-13128
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ T.V 1.5m ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΣΕ ΘΗΛΥΚΟ ΜΑΥΡΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 0,50 ccs |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10\250 |
| Μήκος | 1,5m |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | <36V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
