- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ & ΔΙΚΤΥΑΚΑ
- Ηλεκτρικές Εντομοπαγίδες
- Brand
- Eurolamp
- ΕΝΤΟΜΟΑΠΩΘΗΤΙΚΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ DC 4,5V 3 LR44 BATTERY

3-10 Days
ΕΝΤΟΜΟΑΠΩΘΗΤΙΚΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ DC 4,5V 3 LR44 BATTERY
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-46003
1.01€
Ex Tax: 1.01€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΝΤΟΜΟΑΠΩΘΗΤΙΚΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ DC 4,5V 3 LR44 BATTERY
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Ασφαλές για τα παιδία και τα κατοικίδια / Safe for children and pets |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,030kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50\100 |
| Μήκος | 1.5cm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 2,5cm |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 4,5V |
| Τύπος Μπαταρίας | 3xLR44 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 8cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
