
3-10 Days
ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ 1,5W AC 220-240V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-46001
4.15€
Ex Tax: 4.15€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ 1,5W AC 220-240V
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Ασφαλές για τα παιδία και τα κατοικίδια / Safe for children and pets |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,950kg |
| Κάλυψη Χώρου | 20m² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\25\50 |
| Μήκος | 8.9cm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1,5W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 6,1cm |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 12cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
