
3-10 Days
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ UVA 9W 240V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-46003
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ UVA 9W 240V
| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,48 |
| Κάλυψη Χώρου | 60 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/15 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,670 |
| Μήκος | 135mm |
| Μήκος Καλωδίου | 1200mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 9W |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Πλάτος | 135mm |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50-60HZ |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | VDE |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Υψηλή Τάση | 1000V |
| Ύψος | 355mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Black |
