
3-10 Days
ΚΟΥΔΟΥΝΙ 1 ΗΧΟΥ 220V DING DONG
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-32001
21.65€
Ex Tax: 21.65€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΟΥΔΟΥΝΙ 1 ΗΧΟΥ 220V DING DONG
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Στάθμη Έντασης Ήχου: 80dB/ Noise Level: 80dB |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 110mA |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12\24 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,650kg |
| Μήκος | 49mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 105mm |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 170mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
