- BUILDING EQUIPMENT
- Security Systems - Fire Detection
- Φωτισμός Ασφαλείας
- ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ 30 SMD LED 2W IP20

ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ 30 SMD LED 2W IP20
- Stock: In Stock
- Model: 145-28000
10.45€
Ex Tax: 10.45€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ 30 SMD LED 2W IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | 60lm/Watt |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6000-7500K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\40 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,162 |
| Μήκος | 202mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 55mm |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Τύπος Λαμπτήρα | 30 SMD Led |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-ion |
| Τύπος Σύνδεσης | Φις/ Plug |
| Υλικό Προϊόντος | ABS & PS |
| Ύψος | 28mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Αποφόρτισης Μπαταρίας | 3-4h |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 20-24h |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 1200mAh |
