- BUILDING EQUIPMENT
- Security Systems - Fire Detection
- Φωτισμός Ασφαλείας
- ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΟΡΟΦΗΣ-ΤΟΙΧΟΥ 12 SMD LED 2W IP20

ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΟΡΟΦΗΣ-ΤΟΙΧΟΥ 12 SMD LED 2W IP20
- Stock: In Stock
- Model: 145-28400
12.28€
Ex Tax: 12.28€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΟΡΟΦΗΣ-ΤΟΙΧΟΥ 12 SMD LED 2W IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Με Κουμπί Δοκιμής/ With Test Button |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,39kg |
| Μήκος | 370mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 270mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Λαμπτήρα | 12 SMD Led |
| Τύπος Μπαταρίας | Ni-MH 1,2V(1 battery) |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/ Wire |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο & PMMA/ Aluminium & PMMA |
| Ύψος | 40mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Αποφόρτισης Μπαταρίας | 3-4h |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 24-48h |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί/ Silver |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 1000mAh |
