- BUILDING EQUIPMENT
- Security Systems - Fire Detection
- Φωτισμός Ασφαλείας
- ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΧΩΝΕΥΤOΣ 2 SMD LED 4W IP40

ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΧΩΝΕΥΤOΣ 2 SMD LED 4W IP40
- Stock: In Stock
- Model: 145-28510
21.39€
Ex Tax: 21.39€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΧΩΝΕΥΤOΣ 2 SMD LED 4W IP40
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Γενικές Πληροφορίες | Με Κουμπί Δοκιμής/ With Test Button |
| Διάμετρος | Φ130mm |
| Διάσταση Εγκοπής | Φ115mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,255kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Λαμπτήρα | 2 SMD Led |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-ion 3,7V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Προϊόντος | Άκαυστο ABS & PMMA/ Non-Combustible ABS & PMMA |
| Ύψος | 40mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Αποφόρτισης Μπαταρίας | 2h |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 20-24h |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2200mAh |
