- BUILDING EQUIPMENT
- Security Systems - Fire Detection
- Detectors-Others
- ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ/ ΦΩΤΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 10A IP44 12-24V

3-10 Days
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ/ ΦΩΤΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 10A IP44 12-24V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-02018
6,45€
Ex Tax: 6,45€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ/ ΦΩΤΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 10A IP44 12-24V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,492kg |
| Μήκος | 82mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 72W led (12V)/ max 144W led (24V) |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V DC |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/ Wire |
| Υλικό Προϊόντος | PC (UV Proof) |
| Ύψος | 108mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο - Λευκό/ Black - White |
