- Χαμηλή Τάση & Διανομή
- Βιομηχανικοί Ρευματοδότες-Ρευματολήπτες
- ΠΡΙΖΑ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΠΙΤΟΙΧΟΣ 5X32A 380-415V IP44

3-10 Days
ΠΡΙΖΑ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΠΙΤΟΙΧΟΣ 5X32A 380-415V IP44
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-16557
60,38€
Ex Tax: 60,38€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΙΖΑ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΠΙΤΟΙΧΟΣ 5X32A 380-415V IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 5X32A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 380-415V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι - Κόκκινο/ Grey - Red |
