
3-10 Days
ΦΙΣ ΘΗΛΥΚΟ 5X16A 380-415V IP44
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-16513
6,93€
Ex Tax: 6,93€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΙΣ ΘΗΛΥΚΟ 5X16A 380-415V IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Διάμετρος | Φ90mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\60 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,206kg |
| Μήκος | 150mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 380-415V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο - Γκρι/ Red - Grey |
