
3-10 Days
E14 LED 1W YELLOW 230V AC 60Lm 2835SMD Ra80 3PCS-PACK
- Stock: 3-10 Days
- Model: ST26YP
5.35€
Ex Tax: 5.35€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
E14 LED 1W YELLOW 230V AC 60Lm 2835SMD Ra80 3PCS-PACK
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Mini |
| Ισχύς | 1 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Κατηγορία01 | Ειδικών Εφαρμογών |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 60 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Κίτρινο |
| Χρώμα Φωτός | Κίτρινο |
