
3-10 Days
E27 STR 12W 6500K 12V DC 1200lm ±5% LED
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL12CW
46.00€
Ex Tax: 46.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
E27 STR 12W 6500K 12V DC 1200lm ±5% LED
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP64 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Ισχύς | 12 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία01 | Βιομηχανικού Τύπου |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 12-24V DC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1200 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
