
3-10 Days
LED DIM G95 E27 230V 13W 6.000K 200° 1240Lm Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: G9513CWDIM
7.59€
Ex Tax: 7.59€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED DIM G95 E27 230V 13W 6.000K 200° 1240Lm Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Ναι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 200° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | G95 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 13 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία01 | Γλομπέ |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1240 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
