
3-10 Days
LED GU10 230V 3W SMD GREEN 120°
- Stock: 3-10 Days
- Model: 3WGU10SG
1.61€
Ex Tax: 1.61€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED GU10 230V 3W SMD GREEN 120°
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ισχύς | 3 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Κατηγορία01 | Spot |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 230 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Πράσινο |
