
3-10 Days
LED MODULE UFI 15W COB EPISTAR LED 4000K 1.200LM 10-60° Φ111
- Stock: 3-10 Days
- Model: UFI1540
23,00€
Ex Tax: 23,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED MODULE UFI 15W COB EPISTAR LED 4000K 1.200LM 10-60° Φ111
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥82 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 10°-60° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Module |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 15 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | AR111 Type |
| Κατηγορία01 | Retrofit Kits |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1200 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
