
3-10 Days
LED MR11 12V AC/DC 2.5W 3000K 120° 200Lm Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: MR11283512WW
1.84€
Ex Tax: 1.84€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED MR11 12V AC/DC 2.5W 3000K 120° 200Lm Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | MR11 |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 2,5 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G4 |
| Κατηγορία01 | Spot |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 200 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
