
3-10 Days
LED SMD E14 1W YELLOW 60Lm 300° 230V AC Ra80 30.000Hrs
- Stock: 3-10 Days
- Model: T26Y
1.96€
Ex Tax: 1.96€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED SMD E14 1W YELLOW 60Lm 300° 230V AC Ra80 30.000Hrs
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 300° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Mini |
| Ισχύς | 1 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Κατηγορία01 | Ειδικών Εφαρμογών |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 60 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Κίτρινο |
| Χρώμα Φωτός | Κίτρινο |
