
3-10 Days
LED STICK E27 230V 20W 3000K 180° 1730Lm Ra80 IP65 40.000hrs
- Stock: 3-10 Days
- Model: STICK20WW
5.29€
Ex Tax: 5.29€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED STICK E27 230V 20W 3000K 180° 1730Lm Ra80 IP65 40.000hrs
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Stick |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 20 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία01 | Κλασσικοί |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1730 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
