
3-10 Days
LINEAR LED MODULE 16W 230V AC 1630LM 6.000K Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: L56016CW
9.20€
Ex Tax: 9.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LINEAR LED MODULE 16W 230V AC 1630LM 6.000K Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥85 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Module |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 16 W |
| Κατηγορία01 | Retrofit Kits |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1630 lm |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
