
3-10 Days
ΛΑΜΠΑ ΚΥΚΛΙΚΗ Τ9 32W 6400K DIOLAMP
- Stock: 3-10 Days
- Model: 348011032E
4.37€
Ex Tax: 4.37€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΑΜΠΑ ΚΥΚΛΙΚΗ Τ9 32W 6400K DIOLAMP
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥85 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 12000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | T9- Κυκλική |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6400K |
| Ισχύς | 32 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G10Q |
| Κατηγορία01 | Φθορισμού T5, T8, T9 |
| Κατηγορία02 | Συμβατικοί |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2190 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
