


3-10 Days



NETTO STAIR 8W COB EPISTAR LED 3000K 230V GREY
- Stock: 3-10 Days
- Model: HA2099
35.00€
Ex Tax: 35.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NETTO STAIR 8W COB EPISTAR LED 3000K 230V GREY
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 220° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγορία01 | Προσφορές |
| Κατηγορία02 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Οικογένεια | STAIR |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 250 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Διάφανο |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
