
3-10 Days
SL 23W/827 PHILIPS NEW 50000 ON-OFF 15000H 1485 LUM ΚΛΑΣ-Α
- Stock: 3-10 Days
- Model: MPLEP23E27WC6
9,00€
Ex Tax: 9,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
SL 23W/827 PHILIPS NEW 50000 ON-OFF 15000H 1485 LUM ΚΛΑΣ-Α
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί χωρίς μετασχηματιστή |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Bullet |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Ισχύς | 23 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία01 | Συμπαγείς Φθορισμού |
| Κατηγορία02 | Συμβατικοί |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1485 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
