
3-10 Days
T8 LED GLASS 16W SMD 1080LM YELLOW 320° 230V AC
- Stock: 3-10 Days
- Model: 16T8Y
4.37€
Ex Tax: 4.37€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
T8 LED GLASS 16W SMD 1080LM YELLOW 320° 230V AC
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 320° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | T8 |
| Ισχύς | 16 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G13 |
| Κατηγορία01 | T5, T8, T9 |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Συνδεσμολογία | Συνδεσμολογία 2 άκρων |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1080 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Κίτρινο |
