
3-10 Days
T8 LED SMD NANO 22W 1.50M 230V 2150LM 3000K 330° RA80 40.000h
- Stock: 3-10 Days
- Model: NANO22WW
4,95€
Ex Tax: 4,95€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
T8 LED SMD NANO 22W 1.50M 230V 2150LM 3000K 330° RA80 40.000h
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 330° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί χωρίς μετασχηματιστή |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | T8 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 22 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G13 |
| Κατηγορία01 | T5, T8, T9 |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Συνδεσμολογία | Συνδεσμολογία 1 άκρου συμβατό με LED Starter |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2150 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
