
3-10 Days
ΛΑΜΠΑ LED ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 3W E14 ΣΦΑΙΡΙΚΗ 3000K
- Stock: 3-10 Days
- Model: 700200143
6.90€
Ex Tax: 6.90€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΑΜΠΑ LED ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ 3W E14 ΣΦΑΙΡΙΚΗ 3000K
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 25000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Σφαιρική |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 3 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Κατηγορία01 | Σφαιρικοί |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 300 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
