
3-10 Days
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΠΟΛΥΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 60Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 650×670×30 mm, 5.2kg
- Stock: 3-10 Days
- Model: SRP60
60.49€
Ex Tax: 60.49€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΠΟΛΥΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 60Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 650×670×30 mm, 5.2kg
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Ισχύς | 60 W |
| Κατηγορία01 | Φωτοβολταϊκά Πάνελ |
| Κατηγορία02 | Ενεργειακές Λύσεις |
| Κατηγορία03 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Κουτί διασύνδεσης | IP65 |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 17,8V |
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 3,37A |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 3,71A |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,04% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | -0,43% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,33% / °C |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 21,5V |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Πολυκρυσταλλικό |
