
3-10 Days
ΑΠΟΧΥΜΩΤΗΣ 850W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-70015
47.92€
Ex Tax: 47.92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΠΟΧΥΜΩΤΗΣ 850W
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Δοχείο συλλογής χυμού / Juice collection container |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.030kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.530kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 850W |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Ευρωπαικού Τύπου / VDE Plug |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό και Ανοξείδωτο Ατσάλι / Plastic and Stainless Steel |
