
3-10 Days
ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ 1,5L 850W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-70012
34.65€
Ex Tax: 34.65€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ 1,5L 850W
| Χαρακτηριστικά | |
| info | Αποσπώμενη γυάλινη κανάτα 1,5 Λίτρων / Easy Detachable Glass Jar 1,5 Litre |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.790kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.090kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 850W |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 6 |
| Τύπος Σύνδεσης | Ευρωπαικού Τύπου / VDE Plug |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό και Ανοξείδωτο Ατσάλι / Plastic and Stainless Steel |
| Χωρητικότητα Δοχείου | 1,5 Λίτρα / 1,5 Litre |
