
3-10 Days
ΡΑΒΔΟΜΠΛΕΝΤΕΡ ΧΕΙΡΟΣ ΛΕΥΚΟ 200W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-70021
12.38€
Ex Tax: 12.38€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡΑΒΔΟΜΠΛΕΝΤΕΡ ΧΕΙΡΟΣ ΛΕΥΚΟ 200W
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Διπλή λεπίδα / Dual Blade |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Ενεργειακή Κλάση | Κλάση 2 /class II |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,400kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1pc/giftbox, 18pcs/ctn |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,500kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 200W |
| Πιστοποιητικά | EMC,GS,LFGB,LVD,RoHS |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 80-90dB |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Ευρωπαικού Τύπου / VDE Plug |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Ανοξείδωτο ατσάλι/Stainless Steel |
| Ύψος | 34cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό / White |
