
3-10 Days
ΣΤΙΦΤΗΣ ΛΕΜΟΝΙΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΟΥ ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΡΟΗΣ ΛΕΥΚΟΣ 40W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-70017
16.22€
Ex Tax: 16.22€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΤΙΦΤΗΣ ΛΕΜΟΝΙΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΟΥ ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΡΟΗΣ ΛΕΥΚΟΣ 40W
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Διπλής κατευθυνσης λεπίδες/Two-direction twist |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Ενεργειακή Κλάση | Κλάση 2 /class II |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,670kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 40W |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Ευρωπαικού Τύπου / VDE Plug |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
